Названі кращі роботодавці області
роботаОбласний центр зайнятості за сприяння облдержадміністрації, організації роботодавців Тернопілля, облпрофради провів конкурс серед роботодавців «Співпрацюючи разом, досягнемо успіху-2012».
 Учасниками конкурсу стали великі, середні та малі підприємства, установи і організації всіх форм власності, фізичні особи-підприємці, підприємства з іноземними інвестиціями, які дотрималися виконання певних вимог. А це: ведення соціально відповідального бізнесу, наявність у роботодавця договору про співпрацю зі службою зайнятості, його активна участь в організації та проведенні оплачуваних громадських робіт, в працевлаштуванні шукачів роботи, зокрема, на дотаційні робочі місця, в інформаційно-консультаційних і масових заходах, які проводились базовими центрами зайнятості впродовж цього року.

Під час першого етапу конкурсу на базовому рівні було відібрано 28 роботодавців. На другому етапі їх умовно розділили на групи в залежності від середньооблікової чисельності працівників (для юридичних осіб) та окремо для фізичних осіб.

І ось на підсумковому засіданні конкурсної комісії обласного центру зайнятості переможцями конкурсу названо: ТзОВ «НВП «Спектр ЛТД» (Тернопільський район), ПАТ «Монастириське заводоуправління будівельних матеріалів», ТзОВ «Рембуддільниця» (Бучацький район), ПП «Аріол-Тернопіль» та ПП Золотарьов А. І. (Шумщина). Крім того, у додатковій номінації за збереження створених робочих місць кращим визнано приватного підприємця В. Г. Шатківського (Кременецький район).

Кращі роботодавці Тернопілля будуть нагороджені дипломами та кубками обласної служби зайнятості.
Категорії: Новини

Теги:

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d блогерам подобається це: