Головна Новини Міністр розшукує жінку, яка впала з полиці у потязі біля Тернополя

Міністр розшукує жінку, яка впала з полиці у потязі біля Тернополя

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян прокоментував інцидент з падінням полички на пасажирку потягу «Київ-Рахів» 22 грудня. За його словами, розслідування усе ще не завершено, а сам інцидент нагадує події детективного роману.

 

«Зараз цей випадок розслідується, в мене була окрема розмова з «Укрзалізницею» з цього приводу. Воно взагалі нагадує якісь такі події в «Східному експресі» (детективний роман письменниці Агати Крісті)», – зазначив він в інтерв`ю “Радіо Свобода”. За словами міністра, розслідування гальмує і той факт, що другу жінку, імовірно причетну до інциденту, не вдається розшукати.

«Розслідування ще не завершене, бо цю пасажирку, яка начебто впала, досі знайти не можуть. І хто падав і чи падав узагалі, як це було – дуже дивно. Ну точно людина собі такі травми самостійно не могла завдати. Ще раз приношу вибачення перед нею і перед родиною. Я сподіваюсь таки, що ми чітко з’ясуємо до кінця і «Укрзалізниця» публічно затвердить, що дійсно відбулося», – підсумував Омелян.

Раніше ми  повідомляли, що пасажирка потягу «Київ-Рахів» Надія Полякова дістала важкі травми через падіння на неї полички з іншою пасажиркою. Постраждалу прооперували. В УЗ стверджують, що поличка начебто була справною, а інцидент міг статись «через необережність пасажира». Втім донька постраждалої заявила, що акт, складений співробітниками Укрзалізниці щодо інциденту, містить неправдиву інформацію, а зламана поличка швидко «зникла з вагону».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here