Головна Новини Міндоходів на Тернопільщині ловить нелегалів “конверточників”

Міндоходів на Тернопільщині ловить нелегалів “конверточників”

Зарплата в конверті

Зарплата в конвертіЗ початку року працівники головного управління Міндоходів області виявили 164 не облікованих найманих працівника, яким було виплачено зарплат «у конвертах» на суму 223,7 тис. грн.

В результаті проведених заходів по області, з 84 громадянами роботодавці оформили трудові договори, що становить 51 відсоток від кількості виявлених не облікованих найманих працівників.

За встановлені порушення трудового законодавства до органів прокуратури передано 22 справи та 9 справ до інспекції праці. До бюджету сплачено 4,5 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб.

Пам’ятайте, що мінімальна заробітна плата, а це законодавчо встановлений розмір заробітної плати за просту, некваліфіковану працю, нижче якого не може провадитися оплата за виконану працівником місячну, а також погодинну норму праці (обсяг робіт) – є державною соціальною гарантією, обов’язковою на всій території України для підприємств усіх форм власності і господарювання та фізичних осіб, які використовують працю найманих працівників.

Нагадаємо, що мінімальна заробітна плата на даний час становить 1147 грн.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here