Міндоходів на Тернопільщині ловить нелегалів “конверточників”
Зарплата в конвертіЗ початку року працівники головного управління Міндоходів області виявили 164 не облікованих найманих працівника, яким було виплачено зарплат «у конвертах» на суму 223,7 тис. грн.
В результаті проведених заходів по області, з 84 громадянами роботодавці оформили трудові договори, що становить 51 відсоток від кількості виявлених не облікованих найманих працівників.

За встановлені порушення трудового законодавства до органів прокуратури передано 22 справи та 9 справ до інспекції праці. До бюджету сплачено 4,5 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб.

Пам’ятайте, що мінімальна заробітна плата, а це законодавчо встановлений розмір заробітної плати за просту, некваліфіковану працю, нижче якого не може провадитися оплата за виконану працівником місячну, а також погодинну норму праці (обсяг робіт) – є державною соціальною гарантією, обов’язковою на всій території України для підприємств усіх форм власності і господарювання та фізичних осіб, які використовують працю найманих працівників.

Нагадаємо, що мінімальна заробітна плата на даний час становить 1147 грн.
Категорії: Новини

Теги: ,,

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d блогерам подобається це: