Головна Новини Міліція складає списки інакомислячих тернополян (документ)

Міліція складає списки інакомислячих тернополян (документ)

deklaracijaУ регіонах України, не виключено що і в Тернопільській області, міліції надійшов наказ скласти списки усіх, хто їздив до Києва 30 листопада, 1 та 8 грудня. Робиться це, як зазначено в наказі, “для боротьби з ксенофобією, расизмом та антисемітизмом”.

Відповідний документ передали INSIDER джерела у правоохоронних органах. У наказі вимагається від усіх керівників кримінальної міліції, карного розшуку, дитячої кримінальної міліції та віддівлів дільничих інспекторів прибути до обласних управлінь УМВС з списками усіх, хто їздив до Києва 30 листопада, 1 та 8 грудня.

У списках мають бути повні анкетні дані таких осіб, фото, номера мобільних телефонів, місця роботи чи навчання тощо. Усе це проводиться під грифом роботи з “ксенофобією, расизмом та антисемітизмом”.

expres.ua

image

2 КОМЕНТАРІ

  1. А ЧТО ДУМАЛИ ОБСЕРАНИЕ И ОБСЫКАНИЕ ЦЕНТРА СТОЛИЦЫ ИМ ПРОСТО ТАК ОБОЙДЕТСЯ? ЗА ВСЕ ПРОСТУПКИ В ЖИЗНИ, ЕСЛИ ОНИ ВРЕДЯТ И ПРИНОСЯТ НЕУДОБСТВА ДРУГИМ ЧЛЕНАМ ОБЩЕСТВА, НУЖНО ОТВЕЧАТЬ: КОМУ ШТРАФОМ, А КОМУ И КАТАЛАЖКОЙ, ТАКОВЫ РЕАЛИ ЦИВИЛИЗОВАННОЙ ЖИЗНИ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here