Головна Новини Міліція повідомляє, що притягує до відповідальності тільки “порушників закону”

Міліція повідомляє, що притягує до відповідальності тільки “порушників закону”

1488197_761401240539993_807714127_nРаніше повідомлялося про відкриття кримінальних проваджень за фактами блокування адміністративного приміщення  Тернопільської обласної ради та обласної держадміністрації, а також пошкодження банеру однієї із політичних партій у райцентрі Гусятин.

Працівники міліції повідомили про підозру особам, які у місті Тернополі організували та вчинили кримінальне правопорушення, передбачене статтею 341 Кримінального кодексу України.

Щодо пошкодження банеру у Гусятині, то правоохоронці встановили осіб, які вчинили хуліганство. Одного із них притягнули до адмінвідповідальності, іншому вручене повідомлення про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч 1 ст. 296 КК України. На даний час вирішується питання про обрання міри запобіжного заходу. Триває подальше розслідування.

До відповідальності працівники міліції притягують лише порушників закону. Правоохоронці не турбуватимуть учасників мирних акцій протесту та осіб, які не порушують законодавство.  Під час їх проведення буде надійно забезпечено громадський порядок.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here