Головна Новини Міліціонера якого побили на ДВК нагородили

Міліціонера якого побили на ДВК нагородили

PM246image001Дострокове чергове звання капітан міліції присвоєно міліціонеру Олександру Моргану, який під час несення служби на виборчій дільниці припинив недбалість керівника ДВК. Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков розпорядився заохотити правоохоронця за проявлену пильність та належне виконання своїх обов’язків.

Нагадаємо, співробітникові міліції, який забезпечував правопорядок на виборчій дільниці у смт. Микулинці Теребовлянського району, довелося викликати підмогу з райвідділу міліції і представників окружної виборчої комісії, щоб забезпечити збереження виборчої документації. У відповідь на заходи по наведенню порядку працівник міліції отримав тілесні ушкодження від членів ДВК.

Наразі міліціонер перебуває на лікуванні у Тернопільській обласній університетській лікарні.

Провідати та підтримати потерпілого правоохоронця прийшли керівники обласної міліції, представники Громадської ради при УМВС.

Начальник обласного управління внутрішніх справ Василь Облещук подякував Олександру за відповідальне ставлення до своїх обов’язків та вручив йому погони капітана міліції. Також Олександра нагородили нагрудним знаком МВС України «За відзнаку в службі» ІІ ступеня.

– Олександр вчинив все відповідно до своїх службових обов’язків, – відмітив Василь Облещук, – ми вдячні, що він зреагував та не залишив виборчу документацію напризволяще.

Гідний вчинок міліціонера відзначила Громадська рада при УМВС України в Тернопільській області, яка налічує більше сорока громадських організації краю. Її секретар Зеновій Гладчук вручив Олександру відзнаку «За мужність».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here