Головна Новини Мільйони на зарплати: скільки отримуватимуть у 2022 голови громад Тернопільщини

Мільйони на зарплати: скільки отримуватимуть у 2022 голови громад Тернопільщини

зарплата

Надбавки, премії на державні та професійні свята і грошові презенти на ювілеї. Депутати та голови громад Тернопільщини під час прийняття бюджету на 2022 рік заклали чималі суми на власне утримання. Так, у деяких містечках регіону на зарплати працівникам виділили десятки мільйонів гривень!

33 мільйони 87 тисяч 250 гривень – саме стільки коштів на утримання апарату виділили депутати Бучацької міської ради. 110% від посадового окладу щомісячно отримуватиме начальник фінансового відділу Микулинецької громади. Щомісячні преміювання, надбавки, виплати до державних і професійних свят та ювілейних дат, на оздоровлення, матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань. І це ще далеко не весь перелік умов оплати праці голови Підволочиської громади Віталія Дацка, повідомляє Тернопіль 1.

З відкритих джерел відомо, що торік зарплати голів громад на Тернопільщині коливалися в межах 20-25 тисяч гривень. А преміювання і надбавки – це єдиний «чистий» спосіб збільшити виплати. Розподілом коштів займаються самі ради, тому вплинути чи відстежити весь алгоритм виділення грошей практично неможливо.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here