Головна Новини Мріяв бути бас-гітаристом, але знайшов себе в армії

Мріяв бути бас-гітаристом, але знайшов себе в армії

В Україні 42-річний Михайло Діанов з Тернополя став відомим після публікацій світлин захисників з «Азовсталі», які зробив і виклав у мережі боєць «Азову» Орест, він же Дмитро Козацький.

Рідні та друзі розповідають, він мріяв бути бас-гітаристом, але знайшов себе в армії, ставши старшим сержантом 36-ї окремої бригади морської піхоти Збройних сил України.

«Коли побачила брата на тих фото, телефон випав з рук. Це сталося за два дні після SMS-повідомлення з чужого номера, що Михайло живий. Доти жодної звістки про нього не було понад місяць», — згадує його молодша сестра Альона Лаврушко, пишуть Тернополяни з посиланням на hromadske.ua

Востаннє Михайло телефонував рідним у середині березня з «Азовсталі». Його сестра Альона почувши голос брата подумала, що це поганий зв’язок, але виявилося, що так Михайло говорив з останніх сил. Він був поранений. В обох ногах — кульові, кістка правої руки роздроблена.

Нині він у полоні. Де саме нині перебуває Михайло Діанов, ні родичі, ні його друзі не знають.

 «Він міцно переплівся з моїм життям. Місько співав пісні на моєму весіллі, був на хрестинах моєї дитини. Він дуже близька мені людина. Я не те що переживаю, я просто дуже сильно хвилююся. І чекаю», — каже найкращий друг Ігор, додаючи, що це була по-справжньому талановита людина, яка хотіла пов’язати життя з музикою.

У лютому 2020 року Михайло Діанов написав на своїй фейсбук-сторінці пост:

«Я можу померти як і коли завгодно — вирішувати не мені. Але в моїх силах вирішувати, як жити. Відважно чи тихо. Ось тут я просто всесильний. Це очевидно. Це аксіома. Якщо у світі відбувається щось погане, можна не робити нічого, а можна зробити щось. Нічого я вже пробував».

Чекаємо наших захисників із «Азовсталі»… Віримо, що вже зовсім скоро вони живими та здоровими повернуться до своїх рідних, адже їхній подвиг та героїзм неоціненний…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here