![17505153_1323611931018486_2050991560322167729_o](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2017/03/17505153_1323611931018486_2050991560322167729_o.jpg)
24 січня ми писали про: “церковний бізнес: як священнослужителі Української Православної Церкви Московського Патріархату наживаються на майні кременецької громади”!
Вільні люди просили правоохоронців, органи виконавчої влади та Кременецьку міську раду розцінювати цю інформацію, як повідомлення про правопорушення і зробити все, щоби вберегти Свято-Миколаївський собор!
Станом на сьогодні в прибудові, яка прилягає до будівлі Свято-Миколаївського Собору, вже пересали вести бізнес, наживаючись на майні громади!