3 липня церква Московського патріархату розпочала пішу ходу «За мир і любов» з Донеччини, а 9 липня з Тернопільщини. За задумом обидві ходи мають з’єднатися у столичній Києво-Печерській Лаврі.

Для даної акції Московський патріархат в Україні мобілізував весь свій ресурс. За повідомленням «УПЦ» МП, тільки 10 тисяч їх прибічників вийшло з Тернопільської області. Проте світлини не підтверджують оголошені цифри.

Загалом організатори ходи таки змогли зібрати під лицемірними гаслами «миру Україні» чимало учасників, серед яких є, на жаль, і проукраїнські віряни, котрі попали під вплив МП. Але приховати істинну сутність «УПЦ» МП не вийшло. Серед натовпу були виявлені ікони російських самодержців.

Член Проводу Національно-визвольного руху «Правий сектор» Василь Лабайчук прокоментував подію: «Московський патріархат в Україні дискредитований і це усвідомлюють його служителі. Хода «за все хороше, проти всього поганого» є спробою МП заявити «Дивіться скільки у нас прихильників, ми справді народна церква. Нас треба слухатися»…

«Правий сектор» такі шоу не зіб’ють з пантелику. Ми активно допомагали і допомагаємо виведенню громад зі структури МП — та будемо надалі робити цю побожну справу!

Якщо говорити більш глобально, то ми вважаємо, що місія української нації — протиставити цій чекістській лжецеркві відродження єдиної Української Помісної Церкви. Недавно відбувся Всеправославний Собор, який заперечив брехню про те, що Москва є «Третім Римом». Єднання традиційних українських церков не за горами і воно не лишиться без благословення Вселенського Патріарха.«

Нагадуємо, осередки МП активно поширювали антиукраїнські настрої серед українців, що певною мірою посприяло розгортанню подій на Сході та в Криму. Жодного дня філіал МП в Україні не підтримував визвольні дії армії та добровольців на Донбасі. Особливо цинічними розмови про «мир» виглядають на фоні наявності капеланів МП у лавах російсько-терористичних угрупувань «Новоросії».

Категорії: Новини

Теги: ,

Loading...

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d такие блоггеры, как: