Головна Новини Монтян поставила під сумнів професіоналізм тернопільських “тягнибаксів”

Монтян поставила під сумнів професіоналізм тернопільських “тягнибаксів”

Монтян

МонтянБідне Файне Місто – журиться відома юристка і політик Тетяна Монтян на одному з українських форумів. Гостру реакцію епетажної правозахисниці викликала публікація в “ЗА ЗБРУЧЕМ” про призначення депутата міськради Івана Сорокаліта керівником комунального підприємства та наступна дискусія про це призначення на Форумі Крапки.
Ось що мазюкає, депутат міської ради від ВО «Свобода» Іван Сорокаліт, який збирається, очолюючи комунальне підприємство, “доїти” бідолашних провайдерів, – обурується Монтян:

“Допоки утворивши ОСББ мешканці ЮРИДИЧНО не приймають собі на баланс цілісну будівлю – вона залишається у власності міської ради.
Надіюсь, за кілька років не залишиться жодного будинку, що залишився на балансі міської ради.
Можливо “злі та підступні” наміри КП “Тернопіль Інтеравіа” прискорять утворення ОСББ в місті та передачу на їх баланс будинків.“
Отже, трохи лікнепу про балансоутримання для тягнибаксів, – пише Монтян:
Згідно пунктом 1 статті 1 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», балансоутримувачем будинку, споруди, житлового комплексу, комплексу будівель і споруд є власник, або юридична особа, що за договором із власником утримує на балансі відповідне майно.
За наявною інформацією, на сьогодні в Україні приватизовано біля 90% житлового фонду.
Отже, наразі фактично кожен багатоквартирний житловий будинок є співвласністю власників квартир та нежитлових приміщень, що в свою чергу виключає можливість його перебування у власності держави та територіальних громад; крім того, співвласники багатоквартирних будинків ніколи не приймали ніяких консенсусних колективних рішень про передачу їхніх будинків комусь на баланс.

9 КОМЕНТАРІ

 1. Пані Монтян! А на якій підставі Ви, вроді би юрист, ображаєте депутатів, обзиваючи їх “тягнибаксами”? Маєте хоч якісь факти чи слухи стосовно їх ймовірного хабарництва? А, не маєте! Значить брешете! Немає часу з Вами розбиратися, але і не кажіть потім що хтось ніби-то жидівку б’є… А варто було б, бо є за що!

 2. А те, що дане питання відкрито дискутується – пані Монтян не цікавить 🙂
  Пані Монтян зможе навести багато прикладів по Україні, де депутати ведуть відкриту дискусію в Інтренеті?
  Закликаю депутатів не опускатись до рівня даної пані і не переходити на особистості.

 3. Пані Монтян потрібно мужика. А то через хрончний нед…об починає писати всяку єрунду.

 4. Якби ця пані хочаб один раз поцікавилась що ТАКЕ ОСББ для людей то такі дурниці не писала б….Будівлі у жахливому стані які не ремонтувались 30!!! років намагаються “спихнути” на бідне населення…

 5. А щось РЕАЛЬНО може помогти Тетяна Монтян, окрім балачок, що у нас – “все погано”? Маємо одну проблему по жкг….

 6. Добре язиками чесати, коли в цій сфері поняття зеленого не мати… Реально платити КП “Тернопіль Інтеравіа” зможуть найбільші халтурщики міста – “Біттернет” і “Київстар” і “Одеко” а остальним або “шифруватись”, що наврядчи вдастся, або закриватись…

 7. Я чогось впевнений що ні Київстар ні Укртелеком платити небудуть і пошлють подальше цю структуру

 8. Молодець Тетяна! Ця свободівська шайка вже достала всіх підприємців Тернополя! Хапуни і дерибанщики і тільки кричать про Бендеру А насправді луплять шкіру з простих українців

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here