Головна Новини Монастириські “наркобарони” сіли на нари

Монастириські “наркобарони” сіли на нари

Прокуратурою Тернопільської області підтримано державне обвинувачення в суді по кримінальній справі стосовно жителів Монастириського району, за ознаками злочинів, передбачених ч. 2 та ч. 3 ст. 307, ч. 2 ст. 317, ч. 2 ст. 306 КК України (незаконне придбання, зберігання, перевезення та збут наркотичних речовин або їх аналогів, утримання місць для їх незаконного виробництва чи виготовлення, а також використання коштів від незаконного обігу наркотичних засобів), за кваліфікуючою ознакою – вчинення злочинів організованою групою.

Встановлено, що упродовж 2010-2011 років троє зловмисників закупляли наркотичні засоби у жителів Тернопільської та Івано-Франківської областей, а у подальшому збували їх наркотично залежним особам.
Загалом, групою злочинців скоєно 25 злочинів, пов’язаних зі збутом наркотичних засобів, які знайшли своє об’єктивне підтвердження як під час досудового розслідування, так і в ході судового розгляду даної кримінальної справи.
Вироком Бучацького районного суду організатора групи засуджено до 6 років позбавлення волі, двоє його спільників отримали відповідно 4 та 3 років ізоляції від суспільства. Також суд визнав за необхідне конфіскувати все належне їм на праві власності майно.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here