Головна Новини Молокія зливає сирватку в придорожну смугу

Молокія зливає сирватку в придорожну смугу

Близько 10 звернень громадян щодо несанкціонованого видалення промислових відходів продуктів молочних (сироватки) в межах Збаразького району знаходиться на даний час на розгляді Державної екологічної інспекції у Тернопільській області (далі Інспекції).

У зв’язку з наведеним, Інспекцією 01-02 серпня 2017року проведено рейдову перевірку і 2 серпня о 0 год 50 хв за 700 м від центральної траси в напрямку с.Зарубинці Збаразького району в придорожній смузі зафіксовано факт зливу водієм автомобіля DAF XF державний номерний знак ВО 4186 АТ з причепом (бочка об’ємом 20 м³) ВО 0960 ХТ Журавлем М.М. відходів продуктів молочних, які є власністю ПрАТ «Тернопільський молокозавод» (працівники інспекції супроводжували автомобіль з території саме цього заводу).

Злив цих відходів проводився майстерно: автомобіль зупинився в придорожній смузі з увімкненим аварійним сигналом, піднятим капотом, імітуючи видимість ремонту. Зовні на бочці причеплено шланг, одночасно з іншого боку з другого шлангу з бочки зливається сироватка.

Даний факт зафіксовано протоколом про адміністративне правопорушення, підписувати який, після консультації по телефону, порушник відмовився. Інспекторами зроблено фото та відео даного факту порушення. Проводиться збір матеріалів для розрахунку збитків за забруднення і передачі матеріалів за ознаками злочину, визначеного ч.1 ст. 239 Кримінального Кодексу України, до Збаразького ВП ГУНП в Тернопільській області.

До слова, у 2016 і 2017 роках за аналогічні порушення Інспекцією вже направлялись матеріали до Збаразького ВП та Тернопільського ВП ГУПН в Тернопільській області. Про прийняті поліцією рішення Інспекцію ще не повідомлено. Стосовно виробника відходів ПрАТ «Тернопільський молокозавод» Інспекцією в межах компетенції будуть вживатись вичерпні заходи реагування.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here