Головна Новини Молодь відсвяткувала свій день у молитві

Молодь відсвяткувала свій день у молитві

Молитовними чуваннями у новому храмі Тернополя розпочався процес творення Єдиного Молодіжного Простору, про який так багато говоримо останнім часом. Особливою молитвою розпочалося святкування Дня Молоді у Католицькій Церкві, який традиційно відзначають у Квітну Неділю. Важливим є те, що молитва злучила близько ста молодих осіб з різних парафій, спільнот та товариств Тернополя…

«Виходимо з храму… Назбирані… Наспівані… Наповнені… Тишею і Словом… Піснею і любов’ю…», – так прокоментувала вечір одна із молільниць. Тому зайвим було б ще щось додавати окрім того, що всі, хто були, одностайно погодилися збиратися на такі молитовні зібрання щомісячно, щоби таким чином будувати перш за все молитовний молодіжний простір у нашій Церкві, а щонайменше в Тернополі…

Святкування Архиєпархіального Дня Молоді в Тернополі продовжилося вже у неділю зранку, коли під час театралізованого дійства молодь спостерігала за Ісусом Христом, який їхав на осляті. Месія зустрівся із Закхеєм, поперекидав столи торговців. Процесія пройшла центром Тернополя (від церкви Успення Пресвятої Богородиці до Архикатедрального Собору) та зібрала велику кількість вірних, зокрема дітей та молоді.

«Вітаймо Ісуса вигуками “осанна” та зустрічаймо вербовими гілками – символом нашої любові до Спасителя, – сказав архиєпископ і митрополит Василій (Семенюк), зустрічаючи процесію перед Собором. – Сьогодні ми просимо у Нього ласки сильної віри та витривалості до кінця”.

Архиєрей очолив Божественну Літургію, під час якої, зокрема, сказав: “Ми сьогодні відзначаємо День Молоді. Дорогі юнаки та юнки! Ви повинні жити з Христом, любити його, але не хвилево, а постійно, адже Він приходить до нас упродовж віків у Святому Причасті”.

“Цей в’їзд є свідченням, що Спаситель добровільно йде на муки та смерть заради спасіння кожного з нас… Єрусалимляни стелили одіж, показуючи цим свою покору та любов. І ми також вітаємо Його сьогодні чистотою свого серця. Любімо Христа усім серцем, жиймо згідно Його Заповідей, аби інші говорили: “Дивіться, як вони люблять один одного”, будьмо милосердними до ближніх”.

По завершенню святкової Літургії на площі біля Собору відбулася презентація молодіжних християнських організацій міста Тернополя.

Організатором заходів виступила Комісія у справах молоді Тернопільсько-Зборівської єпархії та Тернопільська Вища Духовна семінарія імені Патріарха Йосифа Сліпого.

Наступна ініціатива у рамках проекту творення МП в УГКЦ в Тернополі проходитиме вже 16 квітня, у Світлий Понеділок: Великодні гаївки «Зав’яжемо вінець!»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here