Головна Новини Миші проти сиру – Партія Регіонів проти пільг депутатам

Миші проти сиру – Партія Регіонів проти пільг депутатам

Зубанов

ЗубановПільги народних депутатів повинні бути частково скасовані, і Партія регіонів готова підтримати відповідні зміни в законодавство.
Таку думку УНН висловив народний депутат від ПР Володимир Зубанов.


«На раді фракції Олександр Єфремов запропонував подивитися, які пільги можна прибрати. Озвучувалося значну кількість пропозицій про те, які пільги відміняти. Можливо, відповідні зміни будуть передбачені в законі про державний бюджет та законодавства (про статус народного депутата. – Ред.) », – Зазначив Зубанов.
Одночасно він підкреслив, що пільги повинні бути скасовані в розумних межах. «Не можна залишати депутатів без зарплати і без будь-яких пільг, наприклад, на оплату поїздок в округи. Наприклад, до Луцька поїхав – 14 тисяч гривень викинув на харчування і проживання своє і помічника », – підкреслив регіонал.
На думку парламентарія, якщо зняти всі пільги, то до Верховної Ради прийдуть ті люди, яких не буде цікавити, яка зарплата, скільки коштує бензин. «Але пільги, які не впливають на якісний склад – житло, оплата за проживання (за рахунок бюджету. – Ред.), – Мають бути скасовані. Майбутні парламентарії повинні вирішувати цю проблему або за свій рахунок, або за рахунок політичної партії, за списком якої вони будуть обиратися. У сьогоднішніх умовах гнівити суспільство такими пільгами небезпечно », – зазначив Зубанов.
При цьому парламентарій підкреслив, що зарплата депутата повинна бути високою. «Коли я 9 років тому йшов у народні депутати, будучи генеральним директором одного з великих підприємств, я в кілька разів втратив у зарплаті, а зараз з урахуванням інфляції, можливо, навіть і в три. Якщо говорити про депутатів, то слід подивитися і на інші категорії », – вважає нардеп.
За його словами, народний обранець не може отримувати таку зарплату, наприклад, як менеджер середньої ланки – 1,5-2 тисячі доларів. «Ми що, хочемо прирівняти депутатів до менеджерів середньої ланки? Яке ми хочемо побудувати суспільство: щоб серед депутатів були найбільш гідні обранці або ми хочемо посміховисько зробити з парламенту …. Тому з пільгами нам потрібен компроміс. Не можна скасовувати все », – резюмував Зубанов.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here