Головна Новини Минулоріч на Тернопільщині 8 чоловіків одружилися з росіянками і 12 жінок –...

Минулоріч на Тернопільщині 8 чоловіків одружилися з росіянками і 12 жінок – з африканцями

Цікаву інформацію надало Головне управління статистики у Тернопільській області. Згідно офіційної інформації, у 2017-му році в нашому краї було зареєстровано 6025 шлюбів. Тож з ким одружувалися тернополяни?

— 96,4% від усіх зареєстрованих шлюбів були укладені між громадянами України. Значно менше наших краян брали шлюб із громадянами інших держав. Так, минулоріч таких шлюбів було лише 186, — повідомляють в ГУ статистики Тернопільської області. — Зокрема, найчастіше українки обирали європейців — 97 шлюбів, ще 72 поєднали долі – з громадянами країн Азії, 12 – з громадянами країн Африки та 5 – з громадянами країн Америки, пишуть Тернополяни

Щодо чоловічої статі, то в нашій області собі в дружини мужчини обрали 27 громадянок інших країн. З них найбільше росіянок — 8, ще по три шлюби зареєстрували з представницями Білорусі, Молдови та Польщі.

Крім того, на Тернопіллі у 2017-му зареєстровано три шлюби між громадянами інших країн, з них 1 – між громадянами однієї країни (Конго (Браззавіль)) та 2 – між громадянами різних країн, а саме громадяни Нігерії та Сьєрра–Леоне одружились відповідно з громадянками Ірландії та Сполучених Штатів Америки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here