Головна Новини Мешканець Тернопільщини став волонтером року

Мешканець Тернопільщини став волонтером року

10392589_424287661045197_6641480521310195762_nУрочиста церемонія нагородження переможців Національного конкурсу «Волонтер року 2013» відбулася 27 серпня у Клубі Кабінету Міністрів. Серед нагороджених – Анатолій Кноль,  житель м. Чортків Тернопілської області. Він переміг у номінації «Охорона здоров’я та здоровий спосіб життя».

Про це повідомили у департаменті інформації та комунікцаій з громадськістю секретаріату КМУ.

Відкриваючи церемонію нагородження, заступник Міністра Кабінету Міністрів Надія Синиця зауважила, що волонтерство – одна із важливих рис активного та свідомого громадянина і чинник розвитку громадянського суспільства. Вона зазначила, що Уряд приділяє багато увагипідтримці волонтерського руху. Лише у питанні допомоги громадянам, які переміщуються зі сходу України, налагоджено співпрацю з 88 волонтерськими організаціями.

Надія Синиця також підкреслила важливість поширення позитивних прикладів волонтерської діяльності у суспільстві, заохочення і подяки волонтерам, що є метою щорічного Національного конкурсу «Волонтер року».

Загалом, змагання відбувалися у шести номінаціях: захист прав людини та представлення інтересів громадян, освіта та виховання, соціальний захист населення, мистецтво та культура, охорона здоров’я та здоровий спосіб життя, охорона навколишнього середовища.

Захід проведений Центром волонтеріату «Добра воля» у співпраці з Секретаріатом Кабінету Міністрів України, Мінсоцполітики, Ресурсним центром «Гурт», Швейцарським бюро співробітництва в Україні, Урядом Королівства Швеції, компанією «Кока-Кола Україна».

Довідково: Конкурс «Волонтер року» започаткований в Києві у 2001 році, з 2003 року конкурс поширився на інші міста України. У 2006 році проведений перший Національний конкурс «Волонтер року».

Мета конкурсу – укорінення громадянської культури та суспільної практики волонтерства і благодійництва, а також висловлення подяки людям, які віддають свій час, знання, сили, енергію, працюючи на користь суспільства.

У 2013 році на участь у конкурсі було номіновано понад 200 осіб, які здійснювали волонтерську діяльність у громадських, благодійних організаціях, державних установах або в ініціативних групах з 1 січня по 31 грудня 2013 року.

З історіями волонтерів-переможців конкурсу можна ознайомитися на сайті Ресурсного центру «Гурт» (http://gurt.org.ua ).

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here