Головна Новини Мединський хоче довести до банкрутства тролейбусне депо

Мединський хоче довести до банкрутства тролейбусне депо

Тернопільський блогер Антон Марчевський доводить, що в Тернополі нові маршрути тролейбусів стають збитковими, через сильне лоббі марштуток особисто керівником Управління транспорту та зв’язку ТМР Ігорем Мединським.

Хто зі студентів їздитиме з Аляски на Дружбу через ринок? Це називається “швидко доїхати”?!!

Найшвидший варіант – через Крушельницької і БЕЗ заїзду на ринок! Але, як ви знаєте, по Крушельницької їздить 19 маршрутка. Очевидно, хтось дуже хоче довести до банкрутства тролейбусне депо! Андрій Мастюх, прошу роз’яснити, наскільки швидше тролейбуси #3 долатимуть дорогу з Аляски на Дружбу, аніж маршрутка #19. Наперед дякую. А ще, друзі, я дуже хочу, щоб колишнього голову Асоціації перевізників Тернополя (маршруточників), який нині очолює управління транспорту та зв’язку, – Ігоря Мединського – замінили на людину, яка не в космосі літає, а проводить реальні розрахунки по транспорту.

Саме з подачі пана Мединського нинішній тролейбусний маршрут #3 від осені минулого року став одним із найзбитковіших у “Тернопільелектротрансі”. Нагадаю, тоді, в угоду власника 22-ї маршрутки, тролейбус від вул. Тарнавського пустили що замість центру міста, в напряму якого найбільший пасажиропотік, особливо зранку, – у сторону вул. Чалдаєва, і далі на Східний. Тепер тролейбуси за цим напрямком возять повітря. І це називається “сполучили Аляску зі Східним”… Тридесятими дорогами, ага! Хоча найшвидший варіант, а головне, де є пасажиропотік у напрямку Східного, – через вул. Київську та 15 Квітня. Але ж боронь Боже таке робити – тудою їздить 18-та маршрутка! Тепер за участю багатостраждального тролейбуса #3 хочуть нам, тернополянам, втюхати нову транспортну аферу!” – розмірковує тернопільський блогер Антон Марчевський.

1 коментар

  1. Знову й ще раз про наболіле: Боже, який обман!!! А чого через вулицю Живова?!? Хто буде їздити з “Аляски” на “Дружбу” з таким “гаком” через залізничний вокзал і центральний ринок??? Це ж набагато більше години часу! Хто буде їздити такими “кругами”, наприклад, вранці! Ну хіба, що зо двійко пенсіонерів яким не спиться. Студенти та люди працюючі ніколи не будуть їздити таким “швидкісним” транспортом. Все зроблено для маршрутчиків. Щоб через деякий час заявити, що цей тролейбусний маршрут “нерентабельний” і відмінити його! Єдиний правильний маршрут “Подоляни-Дружба” може проходити тільки по вулиці Крушельницької! Не майте людей за лохів !!!!!!!!!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here