![orden-1-scaled](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/07/orden-1-scaled-1-640x426.jpg)
Орден “За мужність” ІІІ ступеня. Таку відзнаку отримав від президента військовий медик, головний сержант Анатолій Володимирович В’юн з Тернопільщини.
Чоловіка відзначили за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі.
Із отриманням ордена “За мужність” Анатолія В’юна привітали колеги з КНП «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Тернопільської обласної ради.