Не погодившись із рішенням суду, за яким узаконено право власності приватного підприємства на торгові кіоски на вулицях Живова 9-Шептицького, прокуратура оскаржила його апеляційній інстанції.
Під час моніторингу законності судових рішень працівники прокуратури виявили спірне рішення господарського суду Тернопільської області, яким задоволено позовні вимоги приватного підприємства «Нива&К» (м.Тернопіль) до Тернопільської міської ради про визнання права власності на приміщення «Криті торгові ряди», загальною площею 1274,2 кв.м., що розташовані на куті вулиць Живова, 9 – Шептицького у м.Тернополі.

Визнаючи право власності на тимчасові споруди як на об’єкт нерухомого майна, суд фактично вирішив питання щодо користування земельною ділянкою, яка є необхідною для їх обслуговування.

На підставі судового рішення державний реєстратор 12.01.2016 здійснила реєстрацію права власності на криті торгові ряди як об’єкт нерухомості за ПП «Нива&К». Надалі, вказаний суб’єкт господарювання, уникнув придбання права оренди земельної ділянки, на якій розташовані тимчасові споруди, на конкурентних засадах (земельних торгах).

Прокуратура області оскаржила рішення суду в апеляційному порядку.

Постановою Львівського апеляційного господарського суду від 07.11.2016 апеляційну скаргу прокуратури області задоволено, рішення суду першої інстанції скасовано, у позові ПП «Нива&К» відмовлено.
Категорії: Новини

Теги: ,

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d блогерам подобається це: