Мартиненко пішов на інше тепле місце у Фронт змін

МартиненкоГолова фракції НУНС Микола Мартиненко обраний у керівні органі партії «Фронт змін».
Як пише Українська правда, таке рішення було прийняте в неділю на закритому з’їзді партії, який пройшов у центральному офісі «Фронту змін».


«Виникла необхідність затвердити деякі зміни, для яких з’їзд процедурно обов’язковий», — розповів співрозмовник газети.
Те, що нардепа Мартиненка обрали в керівні органі партії, підтвердив член політради «Фронту змін» Андрій Пишний.
«Микола Мартиненко, а також член ради дніпропетровської обласної організації ФЗ Леонід Сергієнко, були включені до складу ради партії», — сказав він.
Іншим рішенням з’їзд виключив із ради Ярослава Демченкова та Андрія Мартенса, уточнили виданню в секретаріаті «Фронту змін».
«Якийсь час тому вони відійшли від участі в активній партійній діяльності», — пояснив мотиви даного рішення Пишний.
Насправді ж Мартенс, який очолював раніше фракцію «Фронту змін» у полтавській міськраді, не лише знизив партійну активність, але й зовсім вийшов зі складу «Фронту змін» наприкінці травня 2011 року.
Пишний запевняє, що з’їзд проводився у закритому режимі, без участі преси, у зв’язку з тим, що «на ньому розглядалися питання винятково організаційного характеру, і жодних політичних рішень не передбачалося».
Водночас, у прес-службі партії зазначають, що «на з’їзді «Фронту змін» були затверджені принципи розвитку молодіжного крила й участі жінок у діяльності партії».
Як відомо, у суботу опозиційні партії провели в Києві мітинг проти чинного режиму, який було організовано «Фронтом змін».

Категорії: Новини

Теги: ,

Loading...

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d такие блоггеры, как: