Головна Новини Маленький син тернопільського волонтера потребує допомоги

Маленький син тернопільського волонтера потребує допомоги

Про те, що у Романа Павлишина (“Кінолога”) у родині трапилася велика біда у ФБ повідомила Ліля Мусіхіна. Як з’ясувалося, у чоловіка захворів син. Просять усіх, кому не байдуже життя маленького прекрасного хлопчика, допомогти.

“У мого товариша, Романа Павлишина (“Кінолога”) біда. Його маленький синок Матвій хворий на синдром Циннера (одна нирка відсутня, а у малому тазу – новоутвір ( не знаю, як воно правильно називається по-медичному),як воно поведе себе далі – не знає ніхто. Я навіть боюся озвучувати вам прогнози…
Ні лікарі, ні батьки не знають, що чекає малюка у майбутньому. Всі,лікарі, до яких ми звертались, розводили руками. І ось тепер вперше австрійські лікарі пообіцяли обстежити малого і, можливо, відразу прооперувати. Вартість операції входить у вартість перебування у лікарні. Це – від 1000 до 2000 євро на день. Сказали, потрібно орієнтуватись на тиждень, а може й два.
Відтак родині Павлишиних потрібно терміново десь знайти 14 тисяч євро. Наразі є 100 000 гривень, 3500 доларів та 120 євро.

У клініці вони повинні бути 2 червня.

Будь ласка, якщо маєте можливість відмовити собі у чомусь, але допомогти Матвієві – будемо дуже-дуже вам вдячні.

Карточка тата, Романа Павлишина (Кінолога):
5168742712575004 доларовий
5168742213532488 гривневий”

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here