Головна Новини Маленький блогер з Тернополя розчулив соцмережі розповіддю про подарунок для матері (Відео)

Маленький блогер з Тернополя розчулив соцмережі розповіддю про подарунок для матері (Відео)

Юний інста-блогер з Тернополя Богдан Скоробогатий справжня зірка Інстаграму. На хлопчика підписались понад 20 тисяч користувачів мережі. Кожного дня Богдан записує нові stories та розповідає про своє життя.

Днями школяр написав пост про 8 березня. Зокрема, про його подарунок мамі. Багатьох історія хлопчика зворушила, пише Доба.

— Багато підписників мене питають де я взяв гроші Матусі на подарок? Кожного дня мені Мамочка дає гроші до школи, шоб я собі щось купив їсти, а я пару днів нічого не купляв і гроші всі складав в свій сейф а до школи робив собі тихенько бутерброди, брав фрукти з дому щоб Мама не бачила,а коли вже на складав то почав думати що подарувати . Я довго думав що купити,але тут мені помогли сторіси тьоті Тані бо одного разу Вона розказувала якою косметикою вона малює очі і Матуся дивилась той сторіс і я замітив що вона таку саму захотіла туш! Я собі заскрінив і з тою фоткою почав ходити по всіх магазинах і показував тьоті на касі чи в них така туш є . Шукав дуже довго і вже аж плакати хотів бо думав не знайду таку і тут ще один магазин і нарештіііі вона є. Я так сильно зрадів, ви би бачили. А тепер треба зробити так щоб Матуся не знайшла туш, тому я вирішив сховати собі в рюкзак і носив до школи. Ше захотів купити якийсь гарний вазоночок але дуже довго думав де б я міг його сховати, думав сховати під ліжко але поламав би вазонок тому рішив купити 8 березня і зразу подарувати . В мене були ше лишились 30 гривень то захотілось зробити подаруночок ще для маленького племінничка і купив йому мокрі салфеточки. Коли дарував Матусі то вона аж заплакала. А решта ви бачите на відео, — написав у пості Богданчик.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Багато підписників мене питають де я взяв гроші Матусі на подарок? 💐 Кожного дня мені Мамочка дає гроші до школи шоб я собі щось купив їсти а я пару днів нічого не купляв і гроші всі складав в свій сейф а до школи робив собі тихенько бутерброди, брав фрукти з дому щоб Мама не бачила,а коли вже на складав то почав думати що подарувати . Я довго думав що купити,але тут мені помогли сторіси тьоті Тані @__samburska бо одного разу Вона розказувала якою косметикою вона малює очі і Матуся дивилась той сторіс і я замітив що вона таку саму захотіла туш! Тьотя Таня дякую Вам за корисні поради❤️ . Я собі заскрінив і з тою фоткою почав ходити по всіх магазинах і показував тьоті на касі чи в них така туш є . Шукав дуже довго і вже аж плакати хотів бо думав не знайду таку і тут ще один магазин і нарештіііі вона є. Я так сильно зрадів, ви би бачили. . А тепер треба зробити так щоб Матуся не знайшла туш, тому я вирішив сховати собі в рюкзак🤣і носив до школи😍 . Ше захотів купити якийсь гарний вазоночок але дуже довго думав де б я міг його сховати,думав сховати під ліжко але поламав би вазонок тому рішив купити 8 березня і зразу подарувати . В мене були ше лишились 30гривень то захотілось зробити подаруночок ще для маленького племінничка і купив йому мокрі салфеточки🙈 . Коли дарував Матусі то вона аж заплакала🙈😭 А решта ви бачите на відео😍 Люблю сильно @olyaskorobogata 😍

Допис, поширений Богданчик (@bogdanchik.bahatyi)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here