![2e2de89fc59c61bd99401404f87b57ee](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2021/04/2e2de89fc59c61bd99401404f87b57ee-640x427.jpg)
Про це повідомив міський голова Тернополя Сергій Надал у Фейсбук.
Завершилося голосування, створене для того, аби вирішити долю пам’ятника «Літак МІГ-17», що на масиві «Східний». Тернополяни не лише віддали свої голоси в опитуванні, а й жваво обговорювали це питання в соціальних мережах. Ми отримали тисячі коментарів та повідомлень. Жителі міста висловили різні думки. Я поважаю позицію кожного.
Більшість людей висловилися за те, щоб зберегти літак. Я теж маю власну думку щодо цього, але як міський голова зроблю так, як вирішила громада.