Головна Новини Лікувальний живопис: студенти Тернопільського медуніверситету запустили благодійний проєкт для ветеранів

Лікувальний живопис: студенти Тернопільського медуніверситету запустили благодійний проєкт для ветеранів

«Замалюй рану ветерану» — так називається благодійний проєкт, що його ініціювали студенти 525-ї групи медичного факультету Тернопільського медуніверситету.

Як повідомила прессекретарка навчального закладу Яніна Чайківська, вони придбали і передали в Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни акрилові фарби, пензлі, художній папір та палітри для бійців, які проходять там реабілітацію (зокрема, і психологічну — методом арт-терапії), пише Україна молода


Ідея народилася завдяки кураторці групи, доцентці Тамарі Воронцовій, яка вже довгий час є волонтеркою та співпрацює з Рівненським госпіталем, де й переконалася у високій ефективності арт-терапії для психологічної реабілітації воїнів.

Там же вона була вражена майстерністю і глибиною малюнків, створених ними. Відтак з’явилося рішення надавати посильну допомогу в цій справі, забезпечуючи наших захисників усім необхідним для цілющої художньої творчості.


Благодійний проєкт «Замалюй рану ветерану» діятиме в Тернопільському медичному університеті на постійній основі. Наразі оголошено збір коштів на художнє приладдя для поранених бійців до кінця квітня. Студенти закликали долучитися всіх небайдужих.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here