Головна Новини Лікар-онколог Микола Подолян увійшов в трійку народних лікарів за відгуками пацієнтів

Лікар-онколог Микола Подолян увійшов в трійку народних лікарів за відгуками пацієнтів

В інтернеті на основі відгуків пацієнтів склали рейтинг лікарів, які користуються найбільшою довірою українців. На третьому місці опинився лікар-онколог з Тернополя Микола Подолян, повідомляє газета «Вільне життя».

Хірург-онколог у народному рейтингу набрав 9,98 балів з 10 можливих. Протягом 32 років фахівець працює у Тернопільському обласному онкологічному диспансері, на його рахунку сотні врятованих життів.

Микола Подолян намагається вирвати з міцних лещат смерті кожного свого пацієнта, навіть у безнадійних випадках. Тернополянин розповів про особливості своєї роботи.

За його словами, зараз є багато хіміопрепаратів та різних способів лікування, які допомагають пацієнтам навіть з запущеними випадками. Раніше людей з діагнозомонкологія на останніх стадіях відсилали додому, оскільки нічим не могли допомогти.

«Ніколи не знаємо, на скільки продовжуємо життя тій чи іншій людині, але радіємо, коли вона вже не чекає кінця, а живе надією», – зазначив Микола Подолян.

Лікар зазначив, що бувають такі випадки, коли на успішне лікування немає жодних надій. Проте, лікування дає результати, пухлину  видаляють і рак відступає.

Щороку талановитий хірург проводить до двох сотень операцій. Переважно його пацієнтками є жінки. В першу чергу чоловік намагається переконати пацієнта стати своїм союзником у боротьбі з хворобою, тому часто виконує роль психолога. Адже жінки, почувши невтішний діагноз, опускають руки і стають емоційно вразливими. Тому, важливо до пацієнта підібрати ключик.

Однак, як і в кожного лікаря в нього бувають втрати, які важко пережити і до яких неможливо звикнути.

Микола Подолян підсумував, що на сьогоднішній день в країні необхідно проводити широку інформаційну компанію щодо необхідності проводити систематичні обстеження. Виявлення небезпечної хвороби на ранніх стадіях дає хворому практично стопроцентні шанси на одужання.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here