Головна Новини Лікарі які врятували дівчинку в тернопільському аквапарку отримали нагороди

Лікарі які врятували дівчинку в тернопільському аквапарку отримали нагороди

17 вересня у Києві в Маріїнському палаці відбулося нагородження лауреатів Всеукраїнської акції “Герой-рятувальник 2021 року”.

Десять сміливих та небайдужих українців отримали від Глави Держави Володимира Зеленського цінні подарунки та дипломи лауреатів Акції від Голови ДСНС Миколи Чечоткіна.

Серед них – тернопільські лікарі Юрій Голінка та Сергій Цісарський.16 травня в Тернополі медики врятували під час відпочинку трирічну дівчинку, яка потонула в басейні аквапарку, пише сайт Файне місто

Практично з того світу до життя повернули трирічну дівчинку у Тернополі лікарі – анестезіолог відділення анестезіології та інтенсивної терапії обласної дитячої лікарні Юрій Голінка та в. о. завідуючого відділенням анестезіології та інтенсивної терапії обласної дитячої лікарні Сергій Цісарський.

Дитина потонула у воді, перестала дихати, серце зупинилося, і лише завдяки професійним діям медиків, які опинилися у цей час поряд, Полінку вдалося реанімувати.

Бригада швидкої допомоги приїхала до десяти хвилин. На той час малечу повернули до життя і дитинка прийшла до свідомості.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here