Головна Новини Лідер Helix Нагута вийде на волю вже сьогодні, а його поплічники посидять

Лідер Helix Нагута вийде на волю вже сьогодні, а його поплічники посидять

В неділю, 4 грудня в Тернопілському міськрайонному суді було обрано міру запобіжного заходу трьом керівникам фінансової піраміди Helix.

Суд визначив суму застави для Дмитра Нагути у 5 мільйонів гривень, для Романа Фелика 2,5 мільйони, Богдана Воронцова — мільйон гривень.

Ще в залі суду Дмитро Нагута заявив про зустріч із журналістами, 5 грудня, тобто у понеділок, проте, вона не відбулася з об’єктивних причин — перебуванні під вартою Дмитра Нагути.

За інформацією ЗМІ суму застави вже внесли, однак Дмитро Нагута ще під вартою оскільки кошти на відповідний казначейський раунок ще не поступили. Найбільш імовірно що зставу за лідера Хеліксу внесла його мати, яка консультувалася з юристами як це правильно зробити.

Чи буде викупляти з під варти свого чоловіка відома тернопільська ведуча та співачка Ірина Новомлинська, чи Роман Фелик посидить в Чортківському СІЗО наразі не відомо. Так як і не відомо, чи будуть вносити заставу за іншого фігуранта цієї ж справи Богдана Воронцова.

А тим часом, людей  які звертаються із заявами про шахрайські дії новітніх мавролдізростає, як і сума завданої шкоди вкладникам.
 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here