Головна Новини Лідер Хелікс Нагута взяв собі адвоката “діамантових прокурорів”

Лідер Хелікс Нагута взяв собі адвоката “діамантових прокурорів”

Затриманий за звинуваченням у шахрайстві в особливо великих розмірах лідер фінансової піраміди Хелікс  Дмитро Нагута змінив адвоката, тепер Мавроді третього тисячоліття  буде захищати відомий столичний захисник Віктор Петруненко. На рахунку в Петруненка ціла дюжина віп-підопічних починаючи від Леоніда Кучми, закінчуючи “діамантовими прокурорами”.

Однак, найцікавішим є те, що в його тісно пов’язують стосунки з Віктором Медведчуком та російськими спецслужбами. Як і деякі журналісти  саму фінансову піраміду, з нашим північним сусідом, 

А тим часом, Дмитро Нагута маючи нового захисника почав відпрацьовувати нову схему поведінки. Він з особистої сторінки Дмитра Нагути у Фейсбук, зробив профіль публічної особи Дмитра Нагути, а в соцмережі Вконтакті почав переконувати адептів Хеліксу забирати заяви з поліції.

Хоча 130 жертв шахраїв то вам не 17, і домовитися вже буде важче навіть з модним столичним адвокатом навіть з таким, який захищав Кучму, Ландика та “діамантових прокурорів”

Схоже, що адвокату таки вдалося пеконати Нагуту що він не винен: “Апелляционный суд перенесли на 29 декабря.
Надеюсь перед новым годом меня полностью оправдают и я уеду домой свободным человеком.
Иначе же судьям придется решать сложную ситуацию – с одной стороны не в чем не виновный человек и дело без состава преступления, с другой стороны…даже и не знаю кто и с чем. (Скоро узнаем).
Посмотрим. А пока мне нужно прийти в себя и подлечиться. Всем хороших чеков и продуктивной работы для своего будущего и будущего семьи!
Мы вместе. HELIX НАВСЕГДА!” – написав Нагута Вконтактє.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here