Головна Новини Лідер Хеліксу під домашнім арештом мінімум до кінця травня

Лідер Хеліксу під домашнім арештом мінімум до кінця травня

4 грудня, Тернопільським міськрайонним судом було обрано міру запобіжного заходу у вгляді домашнього арешту лідеру фінансової піраміди Хелікс Дмитру Нагуті.

21 березня цю ж міру запобіжного заходу йому було продовжено, у зв’язку із тим, що по кримінальному провадженню ще необхідно провести слідчі та процесуальні дії, зокрема, встановити та допитати всіх осіб, які потерпіли від злочину, осіб, які були очевидцями вчинення злочину чи володіють даними про обставини його вчинення та осіб, які були причетні до вчинення цих злочинів чи були його співучасниками, у звязку із складністю справи розслідування по даній справі не закінчено з об’єктивних причин, а саме у зв’язку з великою кількістю потерпілих, необхідністю проведення значної кількості слідчих дій, а також, що заявлені раніше ризики, передбачені ст. 177 КПК України не зменшилися, слідчий суддя приходить до переконання, що клопотання про продовження продовження строку дії покладених обовязків підозрюваному Дмитру Нагуті продовжити до 20 травня 2017 року.

Ми вже повідомляли про те, що в справі Хеліксу є близько 500 потерпілих які написали заяви про те, що потерпіли від шахрайської схеми новітніх Остапів Бендерів.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here