Головна Новини Лідеру фінансової піраміди Хелікс заважає електронний браслет – але суд невблаганний

Лідеру фінансової піраміди Хелікс заважає електронний браслет – але суд невблаганний

17 травня відбулося чергове судове засідання у справі керівників компанії Хелікс, зокрема Дмитра Нагути, якому суд обирав запобіжний захід.

Попри те, що адвокати просили змінити міру запобіжного заходу на більш м’яку, суд залишив Нагуті електронний браслет та купу обмежень у пересуванні.

Захисники мотивували прощання з електронним браслетом тим, що електронний засіб стеження за підозрюваними який носить Нагута построчив сертифікацію і не перевірявся, а тому “він впливає на здоровя підозрюваного, зокрема, здійснює опромінення, заважає пройти кардіограму серця. Крім того, у звязку із значним терміном експлуатації, він кожних три години розряджається, що змушує підозрюваного постійно перебувати біля джерела живлення електроенергії у звязку із чим звужує його свободу пересування та режим сну” – про це стало відомо з Ухвали.

Нагадаємо, що 06 грудня 2016 року визначену слідчим суддею заставу в розмірі 5 000 0000 гривень внесено та підозрюваного Дмитра Нагуту звільнено з-під варти, розяснено обов’язки, які покладено на нього ухвалою Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області від 04 грудня 2016 року, термін дії якої закінчується в 00 год. 28 січня 2017 року.

25 січня 2017 року та 21 березня 2017 року ухвалами слідчого судді Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області продовжено строк дії покладених обовязків підозрюваному Дмитрові Нагуті до 00 год. 20 травня 2017 року.

В ухвалі від 18 травня йдеться про те, що продовжити дію покладених ухвалою слідчого судді Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області від 04 грудня 2016 року обовязків на підозрюваного Дмитра Нагуту, а саме:

– не відлучатися із населеного пункту м. Київ, в якому він проживає без дозволу слідчого, прокурора або суду;

-повідомляти слідчого прокурора чи суд про зміну свого місця проживання та/або місця роботи;

– утримуватися від спілкування із потерпілими, а також з підозрюваними Романом Феликом та Богданом Воронцовом та свідками у даному кримінальному провадженні;

– здати на зберігання органу досудового розслідування свій паспорт громадянина України для виїзду за кордон та інші документи, що дають право на виїзд з України і вїзд в Україну;

– носити електронний засіб контролю.

Встановити строк дії ухвали до 00 год. 00 хв. 15 липня 2017 року.

Слідство у справі шахрайства у якому підозрюють Дмитра Нагуту закінчується 15 липня, його термін продовжено у зв’язку із тим, що слідство зупинялося.

Додамо, що визнано потерпілими у справі шахрайства по якій одним із підозрюваних є Дмитро Нагута близько 500 людей, а сума збиків вимірюється десятками мільйонів. 

 

4 КОМЕНТАРІ

  1. Коли вже цого під*раса аферюгу посадят скілько ві ще буде видурювати у людей їх гроші правоохоронці очнитесь!

  2. Дмитро нагута його компанія хелікс не повернули мені 11000доларів я по вуха в боргах я вклав 16500доларів за 1,5року вернули 5500доларів а 11000весить в мінусі я нічого незаробив а втратив і я і моя сімя переживаємо великі стреси допоможіть будь ласка

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here