Головна Новини “Люстратором” назвався 6 разів суджений за шахрайство і наркотики

“Люстратором” назвався 6 разів суджений за шахрайство і наркотики

загруженное (1)Ігор Таловов очолює ГО «Всеукраїнський громадський підрозділ по боротьбі з організованою злочинністю та корупцією» у м. Тернополі. Після публікацій виявилося, що про нього відомо значно більше, крім того що ця особа з кримінальним минулим фінансує міліцію.

Почнемо з того, що Ігор Таловов неодноразово судимий (початок кримінальної кар’єри припав ще на період Радянського Союзу – 1987 рік), а не так давно – з кінця 2012 по травень 2013 ще й знаходився в розшуку, як особа, яка переховується від органу досудового розслідування.

Його загальний «стаж» перебування в місцях позбавлення волі мав би становити майже 19 років по 6-ти «ходках», але реально він відбував значно менший термін, звільняючись з різних причин достроково, або підпадаючи під амністію.

Згідно з останнім вироком від 8 травня 2014 року, його засуджено за незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту (стаття 309 КК України).

Крім того, пан Таловов «відзначився» шахрайством, крадіжкою, торгівлею наркотиками.

Загалом він поповнив бюджет держави на суму майже 4,2 тис.грн. Але це не гроші, сплачені у вигляді податків. Це банальні штрафи за адміністративні порушення.

Інші адміністративні справи стосувалися керування автомобілем без прав та в стані алкогольного сп’яніння, інші порушення правил дорожнього руху, а також незаконного вилучення паспортів та прийняття їх в заставу.

До речі, лише з травня по вересень 2013 року його затримували працівники міліції 11 (!) разів.

І на завершення – Ігор Таловов не завжди був Ігорем Талововим. В ЗАГСі міста Біла Церква є запис про зміну прізвища на Бурчик, у зв’язку зі вступом в шлюб.

То кого може люструвати чоловік з таким багатим кримінальним минулим? Чи через люстрацію хочуть когось шантажувати? Невже дійсно 90-ті повертаються?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here