![17WhatsApp Image 2021-03-17 at 14.18.52 (1)](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2021/03/17WhatsApp-Image-2021-03-17-at-14.18.52-1-640x427.jpg)
У дорожньо-транспортній пригоді не розминулися два автомобілі. Аварія трапилася 17 березня близько опівдня у Тернополі на вулиці Микулинецькій.
![](https://tp.npu.gov.ua/assets/sites/tp/17WhatsApp%20Image%202021-03-17%20at%2014.18.51%20(1).jpg)
На місце події виїжджала слідчо-оперативна група. За попередньою інформацією, автомобіль марки Renault Duster, що належить медзакладу, зупинився на регульованому пішохідному переході. В цей момент у нього ззаду в’їхало інше авто. Попередня причина аварії – недотримання дистанції водієм Ford.
Автомобіль меддопомоги рухався в напрямку Бучача. Він віз вакцину від Covid 19. На момент удару в Renault, крім водія, було ще четверо пасажирів. Троє з них звернулися за меддопомогою. Ампули з вакциною не ушкоджені.
![](https://tp.npu.gov.ua/assets/sites/tp/17WhatsApp%20Image%202021-03-17%20at%2014.18.52.jpg)
Вирішується питання про внесення даного факту в ЄРДР згідно статті 286 ККУ.