Головна Новини Люди збунтувалися через сморід

Люди збунтувалися через сморід

j-TuiWPdQYI13 серпня кілька десятків жителів мікрорайону, який у Збаражі називають «перше травня», прийшли під стіни ферми, яка належить ТзОВ «Поділля», щоб зустрітися з його керівником Василем Щурком та висловити своє обурення через свинячий сморід, який не дає їм нормально жити. Через неприємний запах, кажуть люди, вони не можуть ні віна в хаті відкрити, ні одяг після прання просушити, не кажучи про те, що доводиться вдихати і старим і малим. Усе це вони терплять три роки і більше терпіти не хочуть і не можуть – терпець увірвався.

На зустрічі з громадою, градус якої був, мабуть, ще вищим ніж у повітрі, були присутні також міський голова Збаража Роман Полікровський, голова РДА Анатолій Качка, начальник управління агропромислового розвитку Олег Дрібніцов, представник управління ветмедицини, відділу охорони здоров»я РДА.

Люди категоричні і вимагають у найкоротші терміни усунути джерело поширення смороду від примішень, де утримують поголів»я свиней. У іншому випадку, кажуть, що будуть робити радикальніші кроки – вимагатимуть забрати ферму і якщо цього не буде зроблено перекриватимуть дорогу.

Керівник ТОВ «Поділля» Василь Щурко намагався пояснити людям причини проблеми, що особливо загострюється у спекотні літні місяці, і запевнив, що уже розпочав усувати джерела поширення неприємного запаху. Представники громади навіть змогли пройтися одним із приміщень, де утримують свиней, та територією ферми, щоб пересвідчитися у правдивості слів господаря.

Василь Щурко каже, що до кінця жовтня цю болючу і неприємну проблему і для людей, і також для нього буде вирішено. Усе в приміщеннях буде приведено відповідно до санітарних вимог, облаштують очисні споруди. Але так швидко, як цього хочуть і вимагають люди, він зробити, на жаль, не може через низку об’єктивних причин.

Народне слово

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here