Головна Новини Лукін закінчить реконструкцію “перинатального центру” під тиском Азарова

Лукін закінчить реконструкцію “перинатального центру” під тиском Азарова

Скандальний перинатальний центр у Тернополі по вулиці Замковій в цьому році таки відкриють.
Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27 травня затверджено план заходів щодо реалізації у 2013 році Національного проекту «Нове життя» – нова якість охорони материнства та дитинства». Згідно з планом, до кінця 2013 року буде відкрито ще п’ять регіональних перинатальних центрів: у Запоріжжі, Луганську, Тернополі, Чернівцях та Києві (другий заклад).
З початку року новітні медичні заклади вже запрацювали у Рівному та Хмельницькому.
У Волинській, Львівській, Херсонській та Черкаській областях затверджено проведення ремонтних робіт і технічного переоснащення приміщень. Підготовку до реалізації нацпроекту «Нове життя» протягом цього року розпочнуть у Вінницькій, Івано-франківській, Миколаївській, Одеській, Сумській та Севастопольській областях.
Нагадаємо, що у Тернополі «тендер» на реконструкцію перинатального центру отримала фірма місцевого “регіонала” Лукіна. Завершити роботи планували ще минулого року, однак кінця і краю ремонту не видно. Діяльність горе-будівельників зараз перевіряють правоохоронці. Олексій Кайда також неодноразово звертався і в прокуратуру і до Кімової щодо ситуації навколо пологового.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here