Головна Новини Лезо застрягло за один сантиметр від серця: тернопільські медики врятували життя чоловіку...

Лезо застрягло за один сантиметр від серця: тернопільські медики врятували життя чоловіку з ножовим пораненням

Медикам нашої лікарні вдалось врятувати життя чоловіка з ножовим пораненням грудної клітини та живота. Лезо застрягло за один сантиметр від серця.

Близько 17 години вечора до лікарні швидкої допомоги був доставлений чоловік 59 років у важкому стані. З урахуванням низьких показників життєдіяльності (практично критичних) було прийнято рішення про негайне хірургічне втручання.

Під час операції медики виявили пошкодження грудної клітки, легень та діафрагми, а також проникаюче поранення черевної порожнини, включаючи ураження шлунку, що призводило до виливання його вмісту у черевну та плевральну порожнини. Ситуація була критична.

Лікарі провели складну операцію, включаючи торакотомію для ушивання поранення легень та діафрагми, а також лапаротомію для ушивання шлунку й зупинки кровотечі.

Стан пацієнта стабільний, він перебуває під наглядом лікарів.

Цей випадок був складним і вимагав від медичного персоналу високого рівня професіоналізму та швидких фахових рішень в надзвичайних обставинах. Однак найважливіше – життя людини врятовано, розповіли в КНП «Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої допомоги»