![1](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/05/1-28-640x427.jpg)
Дорожньо-транспортна пригода з потерпілими трапилася 24 квітня о 16:38 в селищі Вишнівець. Про автомобіль у кюветі на трасі Вишнівець-Ланівці та травмованого кермувальника повідомили лікарі швидкої.
На місце події виїжджала слідчо-оперативна група. За попередньою інформацією, водій автівки сів за кермо у стані алкогольного сп’яніння, не впорався з керуванням та злетів з дороги.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/05/2-23.jpg)
Алкотестер Drager показав, що в крові потерпілого 2,26 проміле алкоголю. Його з тілесними ушкодженнями госпіталізували до лікарні. Триває перевірка.