Головна Новини Кучма може стати нардепом

Кучма може стати нардепом

Кучма

КучмаДругий президент України Леонід Кучма не виключає свого повернення в політику. Про це він заявив в інтерв’ю тижневику Weekly.ua.


“Мені навіть показували результати опитувань імовірності мого проходження до парламенту по деяких мажоритарних округах. І знаєте, дуже непогані”, – зазначив Кучма.
“Тому відповім так, як велить народна мудрість: “Не зарікайся”. Або як говорять дипломати: “Ніколи не кажи “ніколи”, – заявив екс-президент.
Кучма упевнений, що повернення до мажоритарної системи багато в чому виправдане, оскільки серед виборців було дуже багато дорікань, що народні депутати втратили з ними будь-який зв’язок.
При цьому він вважає, що перехід на пропорційну систему виборів із відкритими списками для України однаково неминучий.
“Ми повинні рухатися до європейських стандартів, коли депутат представляє і партію, і округ, коли він близький до виборців і відповідальний за свої обіцянки”, – упевнений Кучма.
“Можливо, у 2004 році, перейшовши на пропорційну систему, ми трохи випереджали час, а головне, нашу готовність до неї. Вийшло так, що самі партії, яких у нас близько 150, м’яко кажучи, підвели або навіть скомпрометували цю систему”, – сказав він.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here