Головна Новини Курити цигарки тепер можна хіба вдома

Курити цигарки тепер можна хіба вдома

курці

курціДепутати прийняли закон про обмеження місць куріння тютюнових виробів.
Верховна Рада Україна заборонила куріння в кафе, ресторанах та інших громадських місцях. За відповідні зміни в ряд законодавчих актів України (щодо удосконалення окремих положень про обмеження місць куріння тютюнових виробів) № 9474 в цілому проголосувало 368 карток народних депутатів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, згідно з прийнятим документом, куріння тютюнових виробів, а також електронних сигарет і кальянів забороняється в ліфтах і таксофонах в, в приміщеннях і на території медичних і навчальних установ, на дитячих і спортивних майданчиках, стадіонах, у під’їздах, підземних переходах, громадському транспорті, приміщеннях установ ресторанного господарства, в приміщеннях об’єктів культурного призначення, органів державної влади та місцевого самоврядування і на зупинках.

Забороняється куріння тютюнових виробів, крім спеціально відведених для цього місць, в приміщеннях підприємств і організацій усіх форм власності, в готелях і гуртожитках.Відповідно до цього закону, за розміщення попільничок або куріння в приміщеннях установ ресторанного господарства загрожує штраф від 1 до 10 тис.грн.

1 коментар

  1. НАРОД ДЯКУЄ!!! ВЕРХОВНІЙ РАДІ ЗА ХОЧА Б ОДНЕ З ПЕРВОКЛАСНИХ РІШЕНЬ. Для більшості людей куріння це ракова пухлина минулого.Людина з норомальною псикою і інтелектом не позволить собі травити здоровя і своїм ближнім.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here