Головна Новини Купуючи в Інтернеті, тернополяни втратили кошти

Купуючи в Інтернеті, тернополяни втратили кошти

Дев’ять фактів шахрайств, пов’язаних з втратою коштів через спробу придбати товар у мережі, задокументували співробітники Тернопільського відділу поліції. Потерпілі втратили від однієї до понад чотирьох тисяч гривень. 

Товар, який купували тернополяни, різноманітний: хтось замовив смартфон, хтось – дитяче ліжечко, та найбільше втратив житель обласного центру, купуючи на відомому сайті автомобільні шини – понад чотири тисячі гривень. 

Дехто з потерпілих повідомив, що  кошти за товар були зняті з їхніх рахунків автоматично – після введення реквізитів банківської картки за фіктивним Інтернет посиланням. 

Відомості за усіма фактами внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 190 ККУ. Поліцейські  розшукують шахраїв та застерігають жителів області від подібних випадків.  Основна порада – не перераховуйте гроші за товар наперед. Намагайтеся дізнатися якомога більше інформації про продавця. Шукайте відгуки інших клієнтів про нього, уважно перевіряйте банківські реквізити. Якщо є можливість, зустрічайтеся з продавцем особисто. Здійснюйте оплату після отримання товару, його огляду та перевірки. 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here