Кужель розповіла все, що думає про золоті унітази
золотий унітазОлігарх не може бути ні президентом, ні прем’єром, ні депутатом Верховної Ради. Олігарх не може бути на високих посадах. Чому? А у них ментальність інша. Вони не знають, не розуміють, як живуть люди. Про це в інтерв’ю «Українській правді» заявила Олександра Кужель.
Вона навела приклад: «Ангела Меркель щовечора приїжджає в свою скромну квартиру. У Словенії президент їздить на роботу на велосипеді, і він розуміє, що таке, коли затор або коли не вивозять сміття. Наші не розуміють.
Вони встали з золотого унітазу, пройшли по чистому кришталевому коридору, сіли у відполіровані, шалено дорогі машини, їх довезли до місця призначення. Звідки прийде розуміння, як живуть інші? Ось вони й не розуміють. Ну так зупиніться, спитайте! Президент же сказав, що не розуміє, як можна жити на гривень 800. Так проаналізуйте!», – наголосила Кужель
Її також запитали, чи не шкодує Кучма про те, що у 2004-у він вибрав Януковича кандидатом? «Я запитала Леоніда Даниловича: «Чому ви так зіштовхнули країну, чому призначили таку неоднозначну кандидатуру? Чому залишили нас без вибору?». Він відповів: «Я пропонував Тігіпку, він не захотів». І єдиний, хто готовий був брати на себе 300 голосів, відповідальність за формування коаліції, був Янукович».
Кужель також заявила, що на сьогоднішній момент їй, як і мільйонам українців, просто немає за кого голосувати. І це дуже страшно.
«Потрібно говорити про повну зміну складу влади, це 100%. Але ці зміни в жодному разі не повинні здійснюватися силовим шляхом, шляхом бунту. Треба готуватися. Потрібно всім абсолютно чітко усвідомити – не «кого вибирати» а «навіщо вибирати». Треба голосувати не за особистість, а за команду, здатну провести якісні зміни в країні», – каже вона.
Категорії: Новини

Теги: ,,

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d блогерам подобається це: