Головна Новини Куди пропав Гоч і Ко

Куди пропав Гоч і Ко

goch2Як стало відомо нашому сайту із власних джерел Партія регіонів на Тернопільщині та її партійний офіс, штаб – який був розгорнутий до виборів Президента 2015 і став фактично штабом антимайдану на Тернопільщині за вказівкою Нестора Шуфрича призупинив будь-яку діяльність.

Особистий лис від Нестора Шуфрича був розісланий керівникам партійних апаратів, та керівникам осередків. Як стверджує джерело, там йдеться і про обмеження особистих зустрічей членів партії.

Місцеві ж регіонали за наказом П. Гоча зайняли оборону в домівках, та бояться особистої фізичної розправи. Так пояснюють і відсутність на сесії Тернопільської обласної ради всієї фракції.

Сам Петро Володимирович давно не показувався в стінах такої дорогої для нього  обласної державної адміністрації, про його відпустку працівникам нічого не відомо,і на про роботу теж, але в неофіційних розмовах працівники ОДА подейкують що він вилетів закордон.

Останній раз його бачили на 26 лютого  в Києві біля Адміністрації Перезидента.

Інший ярий регіонал Костянтин Баранов  – відповідальний за кошти Антимайдану на Тернопільщині, навіть видалив свої сторінки із соціальних мереж.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here