Головна Новини Куди дивиться Барна?

Куди дивиться Барна?

lubkovichsdfsdfsddddКолектив Скалатського професійного ліцею опирається тиску новопризначеного керівника Департаменту освіти Тернопільської обласної державної адміністрації Любомира Крупи та намаганню останнім допомогти «сірому» кардиналу регіоналів, а нині праведному порошенківцю Івану Бабійчуку прицевлаштувати дружину.
Після призначення Любомира Крупи директором департаменту освіти під тиском та погрозами був звільнений наш директор Колосовський Ю. Л. Пан Крупа особисто приїжджав 4 рази в ліцей, постійно вказував на недоліки та допікав безкінечними перевірками. Колосовський пропрацював директором 2 роки, протягом яких в ліцеї зроблено робіт більше, ніж за попередні 10. Директор написав заяву в обмін на спокій в колективі та завершення перевірок. Виконуючим обов’язків директора став заступник Супінський, який і подав за дорученням колективу заяву на конкурс директора ліцею. Одак в ліцей знову приїхав Крупа і сказав, щоб він забрав заяву, бо директором повинна бути Бабійчук Надія, проста вчителька з невеличким досвідом роботи, але дружина Бабійчука Івана Генадійовича – заступника директора департаменту ОДА, одного з найактивніших регіоналів часів Хоптяна в області, який прагнув захbabijchuk2опити Громадську раду. На зборах трудового колективу за Супінського проголосувало 56 чоловік, за Надію тільки 16. Однак директор департаменту освіти ОДА Крупа, який особисто прибув на збори сказав, що голосування нічого не дасть і директором буде та людина на яку вкаже він. Шкода, що професійно-технічний заклад став епіцентром такого скандалу за участю керівництва управлінь ОДА. Напевне Бабійчук мав-би потрапити під дію закону “Про очищення влади”, а виходить навпаки – керує директором департаменту ОДА, пише Про все
Цікаво чи команда Порошенка на Тернопільщині і Степан Барна прийшли до влади для того щоб дерибанити посади, чи реалізовувати програму Президента?

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here