Головна Новини «Криміналіст неправильно поступив при огляді місця події», – Богомол

«Криміналіст неправильно поступив при огляді місця події», – Богомол

Кримінальне провадження щодо вбивства випускниці у Вишнівці, у травні минулого року, наприкінці 2017-го передали на розгляд до суду. Розглядає його Тернопільський міськрайонний суд. І в грудні вже були судові слухання щодо цього. Та у соцмережах не стихають дискусії щодо вбивства. Зокрема, наголошується на тому, що ніж, який був біля жертви, підкинули. Також зазначається, що телефон дівчини вмикали вже після її загибелі в іншому місці. Ці моменти прокоментував начальник Головного управління Нацполіції у Тернопільській області Олександр Богомол під час прес-конференції 23 січня.

«Коли проводився огляд місця події, то один криміналіст оглядав предмети, а інший – знімав відео, – розповів Олександр Богомол. – Один криміналіст вже взяв у руки ніж, який описував слідчий, а другий криміналіст повів камерою, а ножа на землі вже не було і каже: «Навіщо ти підняв? Я ще не встиг зафіксувати на відео». Це був технічний момент, якого не мало б бути. Люди неправильно поступили при огляді місця події. Це не впливає на ситуацію тому, що і ніж, і телефон біля жертви бачили десятки людей, які на той момент стояли і спостерігали за подією, є фотографії з ножем. Тим більше експертиза підтверджує, що саме цим ножем було нанесено жертві смертельне ушкодження, і на ньому були виявлені ДНК, як жертви, так і підозрюваного. Також ми отримали всю інформацію від операторів мобільного зв’язку по всіх телефонах з прив’язкою до всіх базових станцій. Цю оперативну інформацію ми отримали законним шляхом на початку розслідування, а потім офіційно в електронному вигляді від операторів мобільного зв’язку. Таку саму інформацію отримали і захисники. У слідства і обвинувачення немає сумнівів щодо місця знаходження телефону жертви.».

3 КОМЕНТАРІ

  1. Цим ножем не було вбито дівчину.Ширина леза і порізи на сукні дівчини не відповідають.ЯК прорізи сукні могли бути вущими за лезо ножа???ВАсиль не вбивця.кинуті великі кошти щоб його зробити вбивцею,Богомол все зробить щоб справжні вбивці і гвалтівники не сіли на нари.А ВАсиля за недостатностю доказів звільнять, а за цей час тіло Ірини розпадеться і знищить всі докази проти “доброго самарянина”.

  2. Почему не отпустили Василия? Почему за 1 год не было ни одного суда. Человека нельзя без причины держать более 1 суток, те более он ребенок.
    Нет на них управы, чтобы на эту полицию в Европу подать в суд,
    Но Божий суд им давно готов.!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here