Головна Новини “Кредитори” виманили в тернополян понад мільйон гривень

“Кредитори” виманили в тернополян понад мільйон гривень

кредитПрокуратура Тернопільської області повідомила про підозру організатору злочинної групи у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 190 КК України (шахрайство).

Встановлено, що четверо учасників злочинної групи, використовуючи офісне приміщення у місті Тернополі, пропонували швидке оформлення кредиту за програмою «Платинум гроші», вводили в оману людей, які в силу життєвих обставин терміново потребували гроші, але не могли отримати кредит у банку або іншій фінансовій установі.

Зокрема, кредитори обіцяли потенційним клієнтам видати грошову позику на вигідних умовах і, як правило, без будь-яких документів про доходи, але за умови, що вони попередньо сплатять перший грошовий внесок.

Так, упродовж 2014-2015 років до фірми, яка діяла під виглядом кредитної спілки звернулося понад 100 жителів Тернопільщини, проте ніхто з них обіцяної позики так і не отримав. Водночас, у результаті шахрайських дій учасників злочинної групи громадянам спричинено збитки на загальну суму майже 1 млн. грн.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here