Головна Новини Кращі спортсмени Тернопільської громади отримуватимуть щомісячну стипендію

Кращі спортсмени Тернопільської громади отримуватимуть щомісячну стипендію

На засіданні виконавчого комітету затвердили Положення про призначення стипендій кращим спортсменам Тернопільської міської територіальної громади у 2021 році.

Відповідно до документу, стипендія буде призначатися персонально талановитим спортсменам, які є переможцями та призерами чемпіонатів, першостей світу, Європи, України та інших змагань з олімпійських, паралімпійських та дефлімпійських видів спорту, сприяють уславленню громади на всеукраїнському і міжнародних рівнях.

Підставою для призначення стипендії є відповідне клопотання та інформація про результати участі в змаганнях спортсменів-кандидатів. Висунення на здобуття стипендії проводять тренери спортсменів, спортивні федерації, асоціації, спілки тощо (осередки Всеукраїнських спортивних федерацій, асоціацій, спілок тощо), керівники фізкультурно-спортивних установ, закладів та організацій. Спортсмен може висунути свою кандидатуру на встановлення стипендії самостійно.

Розмір стипендії цьогоріч збільшився та становить 1900 гривень на місяць кожному спортсмену. А відбір серед кандидатів на здобуття стипендії здійснюватиме спеціальна комісія, склад якої затверджено виконавчим коімтетом Тернопільської міської ради.