Головна Новини Кравчук вважає що ми нікому не потрібні

Кравчук вважає що ми нікому не потрібні

кравчук

кравчукПерший президент незалежної України Леонід Кравчук вважає, що ЄС змінить своє ставлення до України, коли без її участі буде неможливо вирішити певні питання в Європі.
Пише УНІАНПро це він заявив в ефірі телеканалу ТВі.
“Коли Україна стане не тільки багатою, але й потрібною, і без неї не можна буде вирішувати питання в Європі – через продовольство, газову трубу і так далі – тоді до нас будуть ставитися зовсім по-іншому. Давайте шукати, яка ніша наша, щоб у Європі говорили: ми без України це питання вирішити не можемо”, – сказав Кравчук.
Також екс-президент зазначив, що при краху України ніхто б і не помітив її зникнення з політичної карти. На його думку, інтеграція України в Європу вигідна останній як з економічних, так і політичних причин.
“Україна – це колосальний ринок для Європи, прекрасні землі і вирішення продовольчої проблеми. Що стосується політики, то Європа абсолютно точно знає: якщо Україна з Європою, то Російська імперія не відбудеться. Як тільки Україна піде в обійми Росії, східний вектор політики Європи стане дуже слабким. Тобто, існують шанси реалізувати імперські амбіції Росії. І тоді відбудеться те, що було: протистояння, гонка озброєнь і таке інше. Це колосальні витрати і колосальна небезпека, яка загрожує світові. Європа це прекрасно розуміє”, – зазначив Кравчук.
Як повідомлялося, раніше ефірі 5 каналу Кравчук заявляв, що засудження Юлії Тимошенко не має ставати на шляху європейської інтеграції України.
“Україна – це одна проблема, а Тимошенко – інша проблема. І не може одна проблема перетинати, або перешкодити іншій, найбільш важливій історичній проблемі – де бути Україні”, – сказав він.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here