Кравчук вважає що ми нікому не потрібні
кравчукПерший президент незалежної України Леонід Кравчук вважає, що ЄС змінить своє ставлення до України, коли без її участі буде неможливо вирішити певні питання в Європі.
Пише УНІАНПро це він заявив в ефірі телеканалу ТВі.
“Коли Україна стане не тільки багатою, але й потрібною, і без неї не можна буде вирішувати питання в Європі – через продовольство, газову трубу і так далі – тоді до нас будуть ставитися зовсім по-іншому. Давайте шукати, яка ніша наша, щоб у Європі говорили: ми без України це питання вирішити не можемо”, – сказав Кравчук.
Також екс-президент зазначив, що при краху України ніхто б і не помітив її зникнення з політичної карти. На його думку, інтеграція України в Європу вигідна останній як з економічних, так і політичних причин.
“Україна – це колосальний ринок для Європи, прекрасні землі і вирішення продовольчої проблеми. Що стосується політики, то Європа абсолютно точно знає: якщо Україна з Європою, то Російська імперія не відбудеться. Як тільки Україна піде в обійми Росії, східний вектор політики Європи стане дуже слабким. Тобто, існують шанси реалізувати імперські амбіції Росії. І тоді відбудеться те, що було: протистояння, гонка озброєнь і таке інше. Це колосальні витрати і колосальна небезпека, яка загрожує світові. Європа це прекрасно розуміє”, – зазначив Кравчук.
Як повідомлялося, раніше ефірі 5 каналу Кравчук заявляв, що засудження Юлії Тимошенко не має ставати на шляху європейської інтеграції України.
“Україна – це одна проблема, а Тимошенко – інша проблема. І не може одна проблема перетинати, або перешкодити іншій, найбільш важливій історичній проблемі – де бути Україні”, – сказав він.
Категорії: Новини

Теги: ,

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d блогерам подобається це: