Головна Новини Котельня в Тернополі працює без дозволів

Котельня в Тернополі працює без дозволів

Державною екологічною інспекцією у Тернопільській області розглянуто звернення депутата Тернопільської обласної ради Цибульського А.І. стосовно, стурбованості мешканців вул.Київська та 15 квітня при переводі котельні з газу на альтернативні види палива.

26.01.2017р. з виїздом на місце встановлено, що КП ТМ «Тернопільмісктеплокомуненерго» за адресою вул.Київська, 3с, м.Тернопіль, збудовано фундамент під виробниче приміщення, встановлено сандвіч-панелі, змонтовано обладнання (силоси для зберігання палива). До даного приміщення підведені комунікації (водопостачання та водовідведення, електроенергія та природний газ).У складі проектної документації «Технічне переоснащення котельні по вул.Київська, 3с, м.Тернопіль для використання альтернативних видів палива з добудовою виробничого приміщення» наявний розділ «Оцінка впливу на навколишнє середовище», розроблений Новокаховським комплексним проектно-вишукувальним відділом ТОВ «Фірма «Промгазтехнологія».

       У відповідності до постанови КМУ №808 від 28.08.2013р. «Про затвердження переліку видів діяльності та об’єктів , що становлять підвищену екологічну небезпеку» вказана вище проектна документація підлягає державній екологічній експертизі. Станом на 06.02.2017 р. така експертиза відсутня.

На даний час котельня КП ТМ «Тернопільмісктеплокомуненерго» по вул.Київська, 3с, має право здійснювати викиди викиди від спалювання природного газу на підставі дозволу на викиди забруднюючих речовин №6110100000-00148 від 29.12.2014р.з терміном дії до 29.12.2021р.

Здійснення викидів з виростанням альтернативних викидів палива можливе лише після внесення змін у дозвіл №6110100000-00148 або одержання нового дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря та одержання позитивного висновку державної екологічної експертизи.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here