Головна Новини Королевська влаштує додатковий контроль Хоптяну

Королевська влаштує додатковий контроль Хоптяну

Міністерство соціальної політики вводить додатковий контроль за виплатою заборгованості по зарплаті в регіонах в тому числі і на Тернопільщині. Про це повідомила міністр Наталія Королевська.

Вона зазначила, що керівники центральних органів державної влади та місцевих адміністрацій охоче звітують, що заборгованість по зарплаті працівникам бюджетної сфери погашена. “Разом з тим, спілкуючись з людьми, я неодноразово отримувала абсолютно протилежну інформацію. Для посилення контролю, ми ввели додаткові рівні контролю за ситуацією”, – сказала Н.Королевська.

Вона також повідомила, що звернулася до уряду з проханням доручити головам облдержадміністрацій розібратися з цією заборгованістю та надати інформацію міністерству щодо її погашення. Крім того, з 1 лютого вводиться контроль на підставі інформації урядового контактного центру.

“Ми починаємо тісну співпрацю з контактним центром, щоб жодне звернення щодо невиплати зарплати або соціальної допомоги не залишилося без реакції з боку влади”, – заявила Н.Королевська. За її словами, з 1 березня вводиться додатковий контроль за своєчасною виплатою зарплат і погашення заборгованості.

“Мова йде про громадський контроль, заснованому на нашій співпраці з громадськими об’єднаннями та організаціями. І якщо хтось із чиновників вважає, що може надати помилкову інформацію, приховувати її вводити в оману людей, він дуже швидко зрозуміє, що помиляється”, – резюмувала міністр.

 Нагадаємо, раніше прем’єр Микола Азаров доручив Н.Королевської не допустити виникнення заборгованості по зарплаті перед працівниками бюджетної сфери. Він також доручив їй вести щотижневий моніторинг ситуації з виплатами соцдопомоги. У свою чергу, Н.Королевська заявила, що борги по зарплаті в Україні можуть бути повністю ліквідовані не раніше 2015 року.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here