Головна Новини Корисно знати: перелік електронних сервісів для тернополян

Корисно знати: перелік електронних сервісів для тернополян

Прес-служба Тернопільської міськради назвали повний перелік електронних сервісів, котрі розробили для зручності тернополян, а головне – економії часу. На цих ресурсах можна оплатити за комунальні послуги, замовити “Файну карту”, записатися в чергу до дитячого садочка тощо

“Тернополяни♥️, ми підібрали для вас список e-сервісів, якими ви можете скористатися і зекономити час.

?Збережіть собі, щоб не загубити:

➡️ВІДКРИТЕ МІСТО
?http://opencity.in.ua/#r=UA61101

Система, що дає можливість мешканцям Тернополя звернутися до працівників відповідних підрозділів міської ради з повідомленням про комунальні проблеми та стежити online за їх вирішенням.

➡️ФАЙНА КАРТА
?https://fayna-karta.te.ua/

Веб-ресурс, на якому ви знайдете усю інформацію щодо електронних проїзних квитків та можете онлайн подати документи на виготовлення «Карти тернополянина».

➡️ДеТРАНСПОРТ ТЕРНОПОЛЯ
?http://detransport.com.ua/

Онлайн-система спостереження за рухом громадського транспорту Тернополя. Користувачі веб-порталу мають можливість дізнатися, як за допомогою громадського транспорту дістатися з однієї точки міста в іншу, бачити карту маршрутів транспорту у Тернополі та спостерігати, де у даний час знаходиться потрібний тролейбус чи автобус.

➡️ОПЛАТА КОМУНАЛЬНИХ ПЛАТЕЖІВ
?www.oplata.te.ua

Електронна платіжна система, що призначена для здійснення розрахунків за комунальні послуги у Тернополі. Мешканці міста можуть оплатити комунальні послуги та подати показники, ввівши особовий рахунок карток VIZA та MASTER CARD. Також є можливість пошуку абонента за адресою.

➡️ПОДАЧА ПОКАЗНИКІВ
?http://www.eps.te.ua/

Онлайн-ресурс для подачі показників газу, води та електроенергії. На цьому ж сайті можна здійснити оплату усіх комунальних послуг, включаючи Інтернет, домофон, квартплату та вивезення ТПВ, а також отримати усю інформацію про стан оплати комунальних послуг за попередні місяці та наявні субсидії.

➡️ТЕРНОПІЛЬ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИЙ
?http://komun.te.ua/

Веб-ресурс, де розміщена актуальна та оперативна інформація про діяльність у сфері житлово-комунального господарства міста, про структуру управління та графіки прийому фахівців, а також про підприємства, які перебувають у підпорядкуванні управління.

Тут також можна залишити звернення, скаргу, зауваження чи пропозицію щодо діяльності ЖЕКів чи інших комунальних установ житлово-комунального господарства Тернополя.

➡️ДОШКІЛЬНА ОСВІТА ТЕРНОПОЛЯ
?http://www.dnz.te.ua/

Загальноміська електронна реєстрація дітей до дошкільних навчальних закладів Тернополя.

➡️ОНЛАЙН-ЗАПИС ДО ПЕДІАТРА
?http://www.tmdkl.te.ua/

Система «Електронна реєстратура» дозволяє батькам оперативно, через інтернет, не перебуваючи в черзі у поліклініці, записати дитину на прийом до дільничного педіатра. До вузького спеціаліста маленьких пацієнтів записує лише педіатр безпосередньо на прийомі.

В амбулаторній карті вказуються дата та час відвідування, тому в реєстратуру перед візитом до лікаря звертатися не потрібно.

➡️ОНЛАЙН-ЗАПИС НА ПРИЙОМ ДО СІМЕЙНОГО ЛІКАРЯ
?http://www.medical.te.ua

Єдиний інформаційний ресурс для закладів «Центру первинної медико-санітарної допомоги», завдяки якому пацієнти можуть записатися на прийом до дільничного сімейного лікаря або обрати іншого лікаря, дізнатися актуальну інформацію про їх діяльність та отримати відповіді на запитання.

➡️ЄДИНА СИСТЕМА МІСЦЕВИХ ПЕТИЦІЙ
?http://e-dem.in.ua/ternopil

Веб-портал, де громадяни можуть залишати колективні публічні звернення в електронній формі. Для того, щоб підтримати електронну петицію або створити нову, на сервісі потрібно зареєструватися.

➡️ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ
?https://pb.rada.te.ua/

Це інструмент, який надає можливість кожному жителю Тернополя брати участь в розподілі коштів місцевого бюджету через створення проектів для покращення міста.

➡️ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ
?http://cnap.rada.te.ua/

Завдяки даному інтернет-ресурсу тернополяни можуть швидко знайти інформацію про адміністративні послуги, які надаються у ЦНАПі, отримати онлайн-консультацію та здійснити попередній запис на прийом.

Для реєстрації на прийом потрібно обрати годину та зал, в якому ви хочете отримати послугу. На порталі також існує можливість скористатися особистим «Кабінетом користувача».

➡️WEB-КАМЕРИ ТЕРНОПОЛЯ
?http://webcam.te.ua/

Веб-портал Системи централізованого відеоспостереження міста Тернополя надає можливість вільного цілодобового онлайн перегляду камер, кількість котрих у місті постійно збільшується. Наразі у Тернополі доступні для перегляду понад 380 веб-камер.

➡️САЙТ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
?http://rada.te.ua/

На сайті розміщені лінки на усі діючі електронні ресурси, також ви дізнаєтеся про графіки прийому депутатів, працівників структурних підрозділів та знайдете іншу актуальну інформацію”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here